.
           
.
 Interton Cosmo 
.
 
 

İnterton Cosmo işitme cihazı kulaklarınıza doğrudan net, temiz ses sağlar. Şık, güvenli kablosuz işitme teknolojisidir. Yeni bir teknolojidir, boyuna takılan rahatsız edici kablosuz bağlantı aparatı ihtiyacını ortadan kaldırmakla birlikte, yankılanma riskini de yok eder. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun Cosmo 4 ve Cosmo 6 olmak üzere iki ürün ailesi sunuldu.

 

Küçük, şık, görünmeyen kablosuz işitme cihazı. Boynunuza rahatsız edici aparatlar takmadan , gecikme olmadan, yankılanma olmadan kullanabileceğiniz kablosuz olarak cep telefonunuza, televizyonunuza, ve bilgisayarınıza rahatlıkla bağlanabileceğiniz bir işitme ortamı sağlar. Doğrudan kulaklarınızda size özelleştirilmiş sesin keyfini çıkarın. Cosmo 6 işitme gereksinimleriniz için en iyileştirilmiş sesleri almanızın bir çok yolunu sunar.

Cosmo 6 ya Genel Bakış

Çevresel kazanç ayarı farklı işitme ortamlarında çevresel kazancı otomatik olarak ayarlar. Gürültülü bir yerden sessiz bir yere gitmeniz ya da tam tersi. Bu sizi rahatsız etmez kişiselleştirilebilir ayar ile gürültülü bir yerde karşınızdakini tam olarak duyarsınız. veya sessiz bir yerde etrafınızı tam olarak duyarsınız. Soundscape teknolojisi 360 derece ses atmosferi yaratır. Herşeyi duymanızı sağlar. Yer ve mekan farkındalığını arttırır. Hatta Soundscape özelliğini yönlü modda bile kullanabilirsiniz. Gürültülü ortamlarda konuşmaya odaklanmak gibi. Feedback Manager Plus ötme seslerini tespit edip yok edebilmeyi sağlar. Nano kaplama yüksek güvenilirlik ve uzun ömür anlamına gelir ki kir ve nem tutmaz. Cosmo için eşsiz ince bir örtüdür. Küçük ve şık bir işitme cihazına sahip olursunuz. Kablosuz bağlantı özellikleri ve aksesuarları ile yeni ürün çizgimize uyumlu kablosuz bağlantı yetenekleri Cosmoda mevcuttur.

   
   
   

Şimdi kulağınıza doğrudan gelen mükemmel sesin keyfine varabilirsiniz. Cosmo 4 küçük, şık, dışarıdan görünmeyen ve kablosuz olarak cep telefonu, televizyon ya da bilgisayarınıza kolaylıkla bağlanabileceğiniz, bu cihazlardan gelen sesleri berrak, net bir şekilde kulağınıza aktarabilen, zengin, mükemmel ve net bir ses ile günlük işitme gereksinizlerinizi de rahatlıkla karşılayabilen gelişmiş, sınıfının en iyi ürün ailesinin bir üyesi konumunda Cosmo 4 işitme cihazı.

Cosmo 4 e Genel Bakış

  • Soundscape teknolojisi 360 derece ses atmosferi yaratır. Herşeyi duymanızı sağlar. Yer ve mekan farkındalığını arttırır. Hatta Soundscape özelliğini yönlü modda bile kullanabilirsiniz. Gürültülü ortamlarda konuşmaya odaklanmak gibi.
  • Feedback Manager Plus ötme seslerini tespit edip yok edebilmeyi sağlar.
  • Nano kaplama yüksek güvenilirlik ve uzun ömür anlamına gelir ki kir ve nem tutmaz. Cosmo içineşsiz ince bir örtüdür.
  • Küçük ve şık bir işitme cihazına sahip olursunuz.
  • Kablosuz bağlantı özellikleri ve aksesuarları ile yeni ürün çizgimize uyumlu kablosuz bağlantı yetenekleri Cosmoda mevcuttur.