.
           
.
  Interton Gain 
.
 
 

Hayatına Etki EtInterton Gain™ ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı yaşayan müsterilere mükemmel bir duyma tecrübesini makul fiyatlardan sunan süper güçlü bir işitme cihazıdır. İnsanların hayatlarına unutmus oldukları sesleri duymalarını sağlayarak ergonomik ve sağlam dizaynı ile büyük derecede etki eder. İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olup süper güce ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir seçim.

Kulak arkası dijital bilgisayarla programlanabilir işitme cihazı

Nano Kaplama, Klasik Yapılandırma
Push Button, Numaralandırılmış Analog Ses kontrolü
675 Numara Pil, Pil Kapağına entegre Açama/Kapama anahtarı
5 Renk seçeneği, T ve MT modelli telecoil
Direkt ses girişi (DAI-FM Sistemleri ile uyumlu)
Standart Kulak Kalıbı destekleme
Standart Bynuz, Mini boynuz, Nem filitreli boynuz
GC (Kazanç kontrol), TC (Ses tını kontrol)
MPO (Alçak frekansta maksimum çıkış)
AGC(Otomatik kazanç kontrol), Çift mikrofon
Dijital feedback sistemi, Noise Tracker (Arka plan gürültü baskılama)
Linear veya WDRC olarak ayarlanabilen ses işlemcisi


İNSANLARA GÜÇ VERİR 144 desibellik çıkıs gücü ve 86 desibele kadar kazanç ile birlikte mükemmel Feedback Manager Plus ve Feedback Guard programları sayesinde geribildirime gerek kalmadan güç saglar. Otomatik ve sabit direksiyonalite ve adaptif gürültü azaltma opsiyonları insanlara çevre sesleri kaybetmeden konusmalara odaklanmalarını saglar. Agır ve derin isitme kaybı yasayan müsterileriniz daha iyi bir duyma deneyiminin tadını çıkaracaklardır.

 

HAYATIN KÜÇÜK AYRINTILARINDAN ZEVK ALIN

 

Frekans degistirme, yüksekfrekanslardaki ses düzeylerinde bile minimal ses bozulmasına sahip bir frekans sıkıstırma algoritmasıdır. Duyulması zor kus sesi veya çocuk sesi gibi yüksek frekanslı seslerin daha küçük bir ses yelpazesine sıkıstırılması ile müsterilere daha yogun ses ve daha fazla detay sunar. Egimdeki kırmızı çizgi, frekans degistirmenin açık oldugunu ve giris giris frekansının daha düsük çıkıs frekansına nasıl karsılık geldigini göstermektedir.

 

KOLAY KULLANIM ve TAKIM

 

Interton Gain, analog ve numaralandırılmıs ses kontrolü ve basma dügmesi sayesinde kolayca ayarlanabilir çok sezgisel bir isitme cihazıdır. Aynı zamanda, müsterilerinize gün boyu kullanım rahatlıgı saglaması için tasarlanmıstır.

 

ESNEK VE KOLAY BAGLANTI

 

Kanıtlanmıs Appraise 2 yazılımı, genis dinamik alan sıkıstırması ve dogrusal kuvvetlendirmeyi bir arada sunar. Genis dinamik alan sıkıstırması, derin ve agır isitme kayıplarına sahip insanlar tarafından istenilen düzeyine ve giris sesinin ne kadar yüksek olup olmadıgına baglı olarak kazanç saglar. Zayıf ve yumusak sıkıstırmalı dogrusal mod ise bütün sesler için aynı kuvvetlendirmeyi bu tarz islemlere daha önceden alısık herkes için saglar. Çok güçlü cihaz kullananların, yüksek seslerden korunması önemli oldugu için çok kanallı maksimum çıkıs gücü programı müsterilere kisisel ihtiyaçlarına göre ayarlama imkanı yapmalarını saglar. Bütün bu opsiyonlar size müsterileriniz için en iyi ayarı ve sesi belirlemenize olanak tanır.

 

TASASIZ VE GÜÇLÜ

 

Güçlü Interton Gain, dıs donanımını ve içindeki elektro-nik aksamını korumak için nano teknolojisi ile kaplan- mıstır. Müsteriler, her kosulda takılabilen, endise duy- mayacakları bu ürünün zevkini sürerken, siz de daha az arıza talebinin müsteri üzerindeki baglılıgınızı arttırdığına sahit olacaksınız.