.
           
 
 Kurumsal  
 

DESİBEL İŞİTME ; İzmir'de işitme cihazlarının satış pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Resound ve İnterton İşitme cihazlarının satışı yanında teknik servis hizmetleri vermekte olup, yardımcı aksesuarlarında satışını yapmaktayız.


Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş çalışanlarının işitme cihazı taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteli ürünlerden ve kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak