.
           
 
 ReSound LiNX 3D  
 
 

 

İşitmede yeni bir boyut , Akıllı işitme cihazı

LiNX 3D™ ReSound işitme cihazı teknolojisinin en yeni akıllı işitme cihazıdır. İşitme cihazı kullanıcıları gürültüde konuşmayı %40 daha iyi anlayacak ve çevre seslerini rakip ürünlere kıyasla %80 daha iyi duyacaklar. Kablosuz aksesuarları ve iPhone’u, sınıfında en iyi olan kablosuz bağlantıyla işitmekten büyük keyif alacaklar. Ayrıca yeni ReSound Smart 3D  uygulamasıyla çevre seslerini yönetebilecekler.

Üstelik dahası da var!
ReSound LiNX 3D işitmeye getirdiği yeni boyutla sizi kendisine hayran bırakacak. Uzaktan bağlantı artık işitme cihazı endüstrisinde de yerini almış bulunuyor. ReSound teknolojisi sizi rekabetin de ilerisine taşıyor ve işitme cihazı kullananlar nerede olursa olsun uzaktan ayar yapabilme imkanı tanıyor. LiNX 3D işitme cihazı kullananlar hayatın içinde işitme ile ilgili zorlukla karşılaştıklarında işitme cihazlarına uzaktan bağlanılıp en iyi ayarlar kolaylıkla ve etkili bir şekilde yapılabilir. Tüm bunlar yeni ReSound Smart Range C platformu, yeni  ReSound Smart Fit yazılımı ve yeni Cloud teknolojisi sayesinde gerçekleşiyor.

Düşündüğünden de fazlasını duyabilmek ister misin?

Günlük sohbet ortamında birbirimizi duymak istediğimiz kadar haberleri dinleyebilmek, sevdiğimiz dizileri izleyebilmek ve arkadaşlarımızla telefonda sohbet edebilmek de isteriz. ReSound LiNX3D iştme cihazı tüm bu isteklerinizi yapmak için yanınızda. Üstelik tüm bu sesleri doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.ReSound LiNX 3D iPhone için üretilmiş bir işitme cihazıdır ve kablosuz stereo kulaklık gibi çalışarak sesi iPhone, iPad ya da iPod ‘tan direk olarak işitme cihazına aktarır.

ReSound kablosuz aksesuarlarla televizyonunuzdan gelen toplantı odasındaki ya da arabanızın arka koltuğunda oturanların sesleri doğrudan işitme cihazlarınıza aktarılır.

 

 

Mükemmel formuyla yeni Sure Fit 2 hoparlör tüpleri

Geliştirilmiş hoparlör tüpleri yerleşim açısından konfor sağlar. Daha yumuşak formu sayesinde kulak kepçesini sarar. Ayrıca kulak kanalındaki ilk kıvrımın şeklini alır ve böylece tüp cilde yakın dururken receiver kulak kanalında daha güvenli bir şekilde konumlanmış olur. Daha önce de olduğu gibi tüm receiver türleri ve ince tüpler mevcut dom türleriyle uyumlu olarak kullanılabilir.

Güçlü ve güvenilir

İşitme cihazlarının çetin koşullarda da çalışması gerektiği yaklaşımıyla onlara daha sağlam bir yapı kazandırıyoruz. Aslında işitme cihazı seçiminde güvenilirlik ikinci en önemli özelliktir. Tüm bileşenler (ince tüpleri, receiver ve domlar dahil) suya, kulak kirine ve toza karşı koruyucu iSolate Nanotech teknoloji ile kaplanmıştır. Akıllı tasarım ve iSolate Nanotech kaplama sayesinde devre bileşenleri korunmuş olur. Tüm ReSound BTE ve RIE işitme cihazları su
direncini ve toz geçirmezliğini gösteren IP58 standardına uyumludur.

 

İşitme de üstün bir deneyim

ReSound LiNX 3D çevrenizdeki sesleri otomatik olarak ayarlar. Dilediğiniz anda sesleri kontrol edebilmek ve kişiselleştirebilmek istemez miydiniz? Yeni ReSound Smart 3D uygulaması sayesinde artık bu mümkün.

İsteğiniz doğrultusunda odyoloğunuz ya da odyometristiniz ReSound Smart 3D uygulamanız kanalıyla işitme cihazı ayarlarınızı güncelleyecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey işitme cihazlarınızı akıllı telefonunuza yaklaştırıp “uygulamayı yükle” tuşuna basmak.

Yeni ayarlarınız yapıldıktan sonra bu yeni ayarı koruyabilir ya da isterseniz tekrar eski ayarlarınıza dönebilirsiniz